درباره ما

با استعانت از قدرت پروردگار ، مدیریت مجموعه تولیدی شهرام طب ، زمینه مناسب و مساعد در جهت رشد و تعالی واحد های مختلف سازمان از جمله تولید ، بسته بندی و فروش و خدمات پس از آن را فراهم نموده است . این شرکت مفتخر است که دارای اولین رتبه از میزان کیفیت و مشتری مداری در میان بزرگان تولید کفش بوده و با رعایت اصول حرفه ای ، روز به روز در جهت ارتقای کیفیت کوشیده و به جرات ادعا می نماید که از مرغوب ترین محصولات کفش و صندل طبی را در سطح کشور تولید و عرضه می کند .
مجموعه تولیدی شهرام طب ، با اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت از شرکت IQC استرالیا ، بر اصول سه گانه نظام مدیریت کیفیت یعنی بهبود مستمر ، مشارکت کارکنان و رضایت مشتری پایبند بوده و در همین راستا بر موارد زیر اصرار دارد :

✓ اهمیت برنامه ریزی و زمانبندی اصولی و منطقی در انجام امور .
✓ مدیریت ، کنترل و گزارشات پیشرفت اهداف ، برنامه ها و پروژه ها .
✓ استفاده بهینه از کلیه منابع سازمان شامل نیروی انسانی ، تجهیزات و ماشین آلات .
✓ ضرورت تدوین وکنترل همه جانبه آئین نامه و دستورالعمل جهت بررسی و ارزیابی ریسک های موجود .
✓ یکپارچه سازی و ایجاد زبان مشترک بین کلیه واحدهای زیرمجموعه تحت نظارت.

 

 

مدیریت به روز توام با نگرش مثبت این شرکت ، با علم به این مهم که تنها راه پیشرفت میهن عزیزمان ، فعالیت خستگی ناپذیر و تمرکز صد در صدی بر مسئولیتهای تعریف شده در هر واحد صنعتی می باشد ، با اجرای شیوه نوین مدیریت در مجموعه ، باعث گردیده تا کارکنان در بالاترین سطح بازدهی قرارگیرند و بیشترین نیرو و توان برای تولیدی شایسته نام کشور ایران و هموطن ایرانی را عرضه نماید .
با افتخار به تولید ملی ، پس از پشت سر گذاشتن سالهای سخت ، همراه با انباشتی از تجربه علمی و تحقیقاتی ، گوی رقابت را از رقبای داخلی و خارجی خواهیم ربود و جسارت تصمیم گیری را داشته وپذیرای آموزش ، یادگیری و در نهایت خدمت رسانی بهتر می باشیم .
ارتقای سطح سلامت و رضایت از کالای ایرانی برای آحاد جامعه ، هدف ماست . برای رسیدن به این هدف ، افکارمان را با هم در میان گذاشته ، پیشنهاد می دهیم و در این حیطه ؛ وظایف ، اختیارات و مسئولیت ها را سهیم خواهیم شد . لذا انتقاد شخصی و ناراحت کننده نخواهیم کرد و موفقیتهای فردی و گروهی را ارج نهاده و حمایت می کنیم .